Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Bir Yıl Garantili Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Tüm Demirdöküm kombi modellerinin bozulan elektronik ana kartları bir yıl garantili olarak tamir edilir. Bozulan kombinizin modelini bize söylemeniz yeterli olup aynı gün içerisinde saat kaç olursa olsun evinize gelip üçte bir fiyatına kartınızı garantili, tamiri yapılmış kombi kartı ile değiştiriyoruz.

Kombinizin ile alakalı bir arıza durumunda Demirdöküm kombi teknik servis hizmeti veren firmaları tercih etmelisiniz. İzinsiz olarak hizmet veren firmalara kesinlikle güvenmemelisiniz. Uygun fiyatlara yapacağı kombi tamiri ilerde daha büyük sıkıntıları beraberinde getirir.

Firma olarak arıza durumunda yedek parça değişimi yapılacaksa bile bunu orijinal parça ile yaparız. Piyasada bu şekilde değişim yapan firmaların sayısı parmaklarınızın sayısını geçmeyecektir. Bu nedenle firma tercih ederken bu konuda daha titiz davranmalısınız. Aksi takdirde kombinizi kaybetme ihtimaliniz söz konusudur.

Firmalardan hizmet alırken size sunacağı hizmetleri teker teker öğrenmelisiniz. Aksi takdirde komple kombi bakımı diye gelip yüzeysel baştan savma yapıp gidebilirler. Bu konuda yakın çevrenizden de destek alabilirsiniz. Firmamız bakım konusunda hiçbir ayrıntıyı atlamadan tüm aksamları teker teker temizleyip bakımını yapar. Bakım konusunda deneyimli ve uzman kişilerin bu işi yapması işimize verdiğimiz önemin kanıtıdır.

Servis Çağır